Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmet Yaradanakul
Telefon
:
Fax
:
0 242 511 60 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Saray Mah. Yunus Emre Cad. Yenihal Kavşağı No:1/e
Antalya / Alanya
Alanya Metal Mühendislik olarak, yerden ısıtma sistemleri, elektrikli yerden ısıtma sistemleri, güneş enerji destekli kalorifer sistemleri, boylerler, kapalı tip hijyen güneş enerjileri, radyatörler, radyatör vanaları, termosifon,kombi kat kaloriferi gibi konularda satış ve montaj yapmaktayız. Ayrıca trifaze elektrikli şofben satış ve montajı işlemi de yapmaktayız.
Ürünlerimiz, Baymak, Termodinamik ve Vaillant markadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alanya Metal Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alanya Metal Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.