Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
32 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Selami Balkaya
Telefon
:
Fax
:
0 212 294 81 21
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Seyrantepe Mah. Altınay Cad. Gül Sok. No:6
İstanbul / Kağıthane
Firmamız Balkaya Elektrik Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. 1972 yılında hizmete girmiş olup, ilk olarak Elektrik sektörüne Sigorta, buton kapağı üretimi ile başlamıştır.
Web Sayfamızı kullanarak firma profilimizi inceleyebilir, sahip olduğumuz belgelere bakabilir, ürünler bölümünü kullanarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve iletişim bölümünü kullanarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Balkaya Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Balkaya Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.