Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
AG Ajans

3 star rating
363 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Erol Karakaş
Telefon
:
Fax
:
0 212 256 89 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Taksim Yaghanesi Sok. Turan Cad. No:07 Daire B/1 Taksim
İstanbul / Beyoğlu

AG Ajans - Hakkımızda

Menajerlik, organizasyon, animasyon, sanatçı temini, açılışlarınıza ve size özel ve şirket toplantılarınıza professional,stand host ve hostesi, oryantal ve tüm sahne sanatları gösterileri hizmetleri verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

AG Ajans firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

AG Ajans firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.