Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
214 oy / 2,61 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Sager
Telefon
:
Fax
:
0 312 538 20 82
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İrfan Baştuğ. Cad. No:220 Hasköy
Ankara / Keçiören

Ekogübre- Ekotorf - Hakkımızda

Ekopar Group, 2002 yılından beri, Jeoloji, Madencilik, Organik Gübre, Torf, ve Sertifikalı Fidan Üretimi konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız genç bir firma olup, girişimci ruhu ve sahip olduğu dinamik kadrosuyla kısa zamanda ürün yelpazesini genişletmiştir. Adıyaman Gölbaşı İlçesinde 5.000m2 kapalı, 20,000 m2 açık alanda yer alan tesisleri, güçlü makine parkuruyla, uzman, girişimci kadrosunun titiz işçilik ve kalitesiyle birinci sınıf hizmeti kendine ilke edinmiş olan firmamız dünyaca tanınan bir firma olabilmeyi hedefleyen bir vizyonla çalışmalarına devam etmektedir.

ARGE çalışmalarımız, Ziraat Fakültesi Öğretim Görevlileri ve şirketimiz mühendisleri tarafından bilimsel ve teknik verilere dayalı olarak yapılmaktadır.

Ekogübre, organik gübre ve torf ürünlerini, Ekotorf Bahçıvan, Çiftçi, Ultima, Organica, Natura ve Natura Extra markalarıyla üretmektedir.

Sertifikalı Meyve Fidanı üretimimiz, Gölbaşı İlçesindeki 15,000 m2 lik alanda Ekofidan markasıyla, badem, ceviz, nar, antep fıstığı, zeytin ve Amerikan asma olarak yapılmakta ve yıllık toplam 500,000 fidan üretilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ekogübre- Ekotorf firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ekogübre- Ekotorf firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.