Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
61 oy / 2,67 puan
Firma Yetkilisi
:
Sami Cetin
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Saray Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:34/b
Antalya / Alanya

Sami Property - Hakkımızda

Yurtdışı odaklı emlak satışlarımızda, misafirlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda, onların çıkarlarını ön planda tutarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde kendilerine aracılık ve rehberlik hizmeti sağlayan, profesyonel bir ekip ile bu işlemleri takip eden ve tamamlayan bir firma Sami Property. Misafirimizin bizimle ilk temasından itibaren kendilerini geniş portföyümüzden örneklemelerle bilgilendiriyor ve akabinde istedikleri takdirde inspection trip ya da başka bir deyişle bilgilendirme amaçlı geziye çıkarıyoruz ve emlak yatırımlarını yerinde canlı bir şekilde gösteriyor ayrıca yatırımla ilgili detaylı bir bilgi veriyoruz. Kısacası misafirin Türkiye'ye gilişinden itibaren hava alanında karşılanmaları, transfer işlemleri, emlak yatırımlarının sunumu ve tanıtımı, satış protokolleri, karar verildiği taktirde yazışmalarda aracılık, ikamet ve oturma izni gibi birçok işlemde misafirlerimize aracılık ve rehberlik hizmeti vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sami Property firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sami Property firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.