Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
90 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Vahdet Uçak
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Denizköşkler Mah. Ihlamur Sok. No:13/10
İstanbul / Avcılar

Wesa Reklam A.Ş - Hakkımızda

2012 yılında reklam ve aydınlatma sektöründe çıktığımız yola WESA REKLAM MİMARİ LED TEKNOLOJİLERİ İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak devam ediyoruz.

WESA REKLAM A.Ş. Türkiye ve dünyada acık hava reklam ve aydınlatma sektörün deki Pazar payını en üstlere çıkararak ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmak amacıyla çıktığı bu yolda çok kısa bir süre içinde reklam sektörün de üst sıralarda yerini almıştır.

Uluslararası MARKALARIN Türkiye distribütörlüğü ( ETSLED, CVSLED, CKSLED, SAMSUNG, CREE, EPİSTAR, OSRAM, MOSO, MEANWELL, GENERAL ELEKTİRC, UNİON, İNTERONE , ile ürün çeşitliğimizi en üst seviyelere taşımaktayız.

WESA REKLAM A.Ş. Olarak sektörümüzde yer alan Kamu ve Kurumsal iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek çözüm odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı birçok led üretici firmanın çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

WESA REKLAM A.Ş. olarak hedefimiz sektörümüzün ihtiyaçlarını ekonomik, yenilikçi, bilimsel ve teknoloji ile birleştirerek, Reklam ve Aydınlatma ürünlerimizi Türkiye'ye ve dünya hizmetine sunmak İthalat ve ihracat alanlarında kalite ve tedarik politikasından ödün vermeden, markasını temsil etmektir.

Reklamcılık, aydınlatma ve elektrik alanında tecrübeli ve deneyimli kadrosunu bünyesinde bulunduran WESA REKLAM A.Ş. Reklam ve Aydınlatma projelerini hayata geçirirken, Reklam ve Aydınlatma sektörünün tüm ihtiyaçlarını tespit ederek en ince ayrıntısına kadar iş ortaklarımıza destek olmaktadır.

WESA REKLAM A.Ş.'nin Ürün çeşitliliği Açık hava reklamcılığı, Hastaneler, Oteller, Alışveriş merkezleri, Otomotiv ve diğer birçok sektörün aydınlatma ve tanıtım ihtiyaçlarını, yüksek ve kaliteli üretim kapasitesiyle, hızlı bir şekilde çözmeyi kendine görev edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Wesa Reklam A.Ş firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Wesa Reklam A.Ş firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.