Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
82 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Sezer Yıldız
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ayazma Sok. Alemdağ Mah.
İstanbul / Çekmeköy
İxir Agency, İstanbul Çekmeköy'de kurulmuş dijital web tasarım ajansıdır. Başta Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar olmak üzere tüm İstanbul'da hatta tüm Türkiye'de web tasarım ajansı olarak hizmet vermektedir.
Tüm reklam hizmetlerini sunmakta olan İxir Agency, grafik tasarım,matbaa, baskılı ambalaj gibi çözümlerde vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İxir Web Tasarım Ajansı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İxir Web Tasarım Ajansı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.