Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
35 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Batuhan Kaya
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şehit Cevdet Özdemir Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 140/b Dikmen
Ankara / Çankaya

Kaya Mühendislik - Hakkımızda

PVC pencere, kapı, sürme sistemleri, panjur, kepenk, iç kapı, duşakabin ve sineklik ürün çeşitleriyle her türlü talebinizi karşılamak için hizmetinizdeyiz. Tüm bu ürünlerimiz, iş mükemmelliği misyonuyla üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonellik ile üretilmektedir. Ankara Egepen Deceuninck resmi bayisi olarak hizmet vermekle beraber Egepen Assist bayi Teknik servis olarak, pencere kapı ve cam balkon tamiri yapmaktayız. Egepen Deceuninck Showroom olarak Ankara Çankaya Dikmen ilçesinde siz müşterilerimize uygun çözümler sunmayı amaçlamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kaya Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kaya Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.