Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Site Makine

2,5 star rating
64 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Tunakan Başar
Telefon
:
Fax
:
0 312 350 24 34
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlıtepe Cad. No:100 Siteler
Ankara / Altındağ

Site Makine - Hakkımızda

1999 yılında Ankara Siteler'de kurulan firmamız kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, deneyimli elemanlarıyla Mağaza ve Fabrikada siz müşterilerine hizmet etmektedir. Site Ağaç ve Metal İşleme Makinaları Sanayii Limited Şirketi üretimine Çizicili Yatar Daire, Freze ve Yatar Daire Makinaları ile devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Site Makine firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Site Makine firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.