Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
334 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Alpay Aykaç
Telefon
:
Fax
:
0 352 233 40 50
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Alpaslan Mah. Emel Sok. Emel Apt. Altı Melikgazi Hastanesi Yanı
Kayseri / Melikgazi

Şimay Çiçekçilik - Hakkımızda

2002 yılın da kurulan firmamız o gün den beri siz değerli dost ve müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamız en taze ve en kaliteli ürünleri sizlere sunmayı ilke edinmiştir.Bu yola Yenilenen ve sürekli değişen ürünlerimiz ve kampanyalarımız ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Tabi siz değerli dost ve müşterilerimizle.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şimay Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şimay Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.