Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
392 oy / 2,7 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Reşat Görür
Telefon
:
Fax
:
0 312 267 05 09
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
A. S. O. 1. Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad. No:7
Ankara / Sincan
Enerji sektörünün kalbi

Manas, 1996 yılından beri özellikle ön ödemeli sistemler üzerinde uzmanlaşmış ve kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Son teknolojileri kullanan yenilikçi ürünleri ve sistemleri ile enerji sektörünün, belediyelerin, kojenerasyon firmalarının ve sanayi kuruluşlarının artan taleplerini karşılamaktadır.

Gaz, su, elektrik ve ısı ölçümünde kendi tasarımı olan ön ödemeli sistemleri üreten MANAS konut tipi ve endüstriyel ölçüm sistemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden olan ACTARIS'in Türkiye Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.
Akıllı Kart Sistemleri

MANAS, smartkart sistemleri ile ilgili olarak yazılım ve donanım tabanlı ürünleri tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. Klima kontrol cihazları, personel devam takip sistemleri, müşteri sadakat uygulamaları, turnike-bariyer-kartlı geçiş sistemleri, akıllı kampus sistemleri gerçekleştirilen uygulamalardan bazılarıdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Manas Elektronik Teknoloji San.tic.a.ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Manas Elektronik Teknoloji San.tic.a.ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.