Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
110 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Korkmaz
Telefon
:
Fax
:
0 224 221 92 74
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gazcılar Cad. No:3/a
Bursa / Osmangazi
Bizler uzun yıllardan bu yana çiçekçilik hizmetindeyiz. Firmamız bünyesinde çiçek ile ilgili A'dan Z'ye her türlü çalışma mevcuttur.Ayrıca çalışmalarımızda ÇİÇEKlerimizi yüksek kalite ve uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Dünya çiçekçiliğin İNTER FLORA'nın Türkiye ve Bursa temsilcilerindeniz.

Uluslar arası standartlarda sanat tarzımızla aklınızda kalacak veyaşamınızın ÇİÇEK anlayışını bizimle paylaşabilirsiniz.
canlı aranjmanı, saksı çiçeği ve bitkiler, buket, gelin buketi, yapay ve kuru çiçekler, ayaklı sepet, çelenk, paşabahçe cam çeşitleri bulunur, profesyonel kadromuzla sizlere DAVET ve ORGANİZASYON hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Bizimle dünyanın her yerine bir telefonla yada bir tıkla ÇİÇEK gönderebilir yada alabilirsiniz.
İnternet sayfamız SSL güvenlik şifresi ile güvenli ve rahat bir alış veriş sunmaktadır.
Şirketlere yönelik amacımız ise şirketinizin temsil edilmesi ve gerektiği yerde ilgi ve alaka görmesişirketinizin karşı kişilere en iyi şekilde kaliteli bir hizmet anlayışı içerinde tanıtmak ve günümüdeki çiçek sanat anlayışını sizlerle paylaşmaktır.
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sloganı ile sevdiklerinize aracılık yapıyoruz, çünki biz çiçekleri ve çiçekçiliği seviyoruz.
işte bunun sağladığı avantaj ile müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlamak ve çözüm üretebilme gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma, hizmetin temelindeki ana fikiri daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden dağru ve evrensel nitelikleolanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.
Bugün tüm Türkiye ve dünyada siz değerli müşterilerine hizmet veren Korkmaz Çiçek Davet ve Organizasyon sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrı ile müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün güvenilir hizmeti vermektedir. Korkmaz Çiçek kendini daima yeniliyerek Türk çiçekçilik sektörü gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Korkmaz Çiçek Mağazası firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Korkmaz Çiçek Mağazası firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.