Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Nas Çelik

3 star rating
83 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Erol Avsar
Telefon
:
Fax
:
0 216 5401236
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
A. Gazi Mah. Küllye Cad. Balözü No:23 Samandıra
İstanbul / Sancaktepe

Nas Çelik - Hakkımızda

Nas Çelik para kasaları, 1990 yılında çelik para kasası imalatına başlamış olup 2000 yılına kadar yalnızca piyasada tanınan büyük markalara fason çelik kasa yapmıştır. 2002 yılında yeni yapılanmayla atölyesini Gebze'ye taşıyarak siz değerli müşterilerimize aracısız hitap etmektedir. Kıymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik.
Gerek kullanım malzeme gerekse estetik görünümü ile kullanılanlarca başkalarına tavsiye edilmektedir. Titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanımının getirdiği sağlamlığı ile son derece dayanıklıdır.
Kasalarımızın güvenlik sistemi kolay kullanım özellikleri göz önüne alınarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile çok ileri düzeye getirilmiştir. Büro ve evlerimizdeki kullanım amacına uygun, çeşitli ebat ve modellerde kasalar üretilmektedir. Duvara gömme kasalar dış cepheye uygun olup, gizlilik özelliğine sahiptir. Ayrıca arzu edildiğinde şifre de takılır.
Hizmet anlayışı doğrultusunda ürün çeşitliliği yanı sıra fonksiyonellik estetik ve gelişen güvenlik sistemleri teknolojisini müşterisine en iyi şekilde sunmaktadır.
Bu hizmetin verdiği güven ile kısa sürede sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini aldı.
Nas Çelik para kasaları, müşterisine sunduğu üstün kalite ve teknik servis hizmetleri ile kısa sürede hızla yükselen bir marka olmuştur.
Nas Çelik para kasaları, imalat kalitesi ve seçkin referans kitlesi ile yurtiçinde tanınan ürünlerine yüksek talepler vardır.
Seçkin müşteri ağı ile tüm dünyaya hizmet sunmak amacıyla kalitede ödün vermeme ilkesiyle güvenlik ve güvenlik sistemleri teknolojisinin getirdiği hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nas Çelik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nas Çelik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.