Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yılmaz Halı Yıkama

3 star rating
746 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Yılmaz Halı Yıkama Fabrikası
Telefon
:
Fax
:
0 216 354 63 12
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Aydınlı Yolu Cad.no:86/1 (şok Market Karşısı)
İstanbul / Pendik

Yılmaz Halı Yıkama - Hakkımızda

Uzman kadromuz ve servis araçlarımızla halılarınızı adresten alıyoruz ve yıkama-durulama-sıkma ve kurutma sistemimizle 1 gün içinde mis kokularla ilk günkü gibi size teslim ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yılmaz Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yılmaz Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.