Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
347 oy / 3,45 puan
Firma Yetkilisi
:
Metin Apaydın
Telefon
:
Fax
:
0 216 336 07 81
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Osmanağa Mah. Nüzhet Efendi Sok. No:19
İstanbul / Kadıköy

Uranium Bilgisayar - Hakkımızda

2.el yeni bilgisayar alış satış borsası. Simsar, kişisel ve kurumsal üyelerin yazılı, sesli ve görüntülü verilerinin iletilmesini, her türlü alışveriş ihtiyacını, Netvizyon Yazılım Donanım ve Dijital görüntüleme A.Ş. tarafından geliştirilen program vasıtasıyla, internet ortamında tek platformda gerçekleştiren bir sistemdir.
Simsar hizmetlerinden faydalanabilmek için üye olmak gerekmektedir.
Simsar programı, internet bağlantısı ile üyeleri arasında güvenli, verimli ve hızlı alışveriş ve iletişim imkanı sunar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uranium Bilgisayar firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uranium Bilgisayar firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.