Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Koruntay Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizm.Ltd.Şti.

3,5 star rating
139 oy / 3,7 puan
Firma Yetkilisi
:
Hamit Yurt
Telefon
:
Fax
:
0 242 742 36 63
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Y. Hisar Mah. Şelale Cad. 7001 Sok. Duman İş Merkezi No:19
Antalya / Manavgat
Koruntay Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma hizmetleri 2009 yılında emniyetten GAZİ emeklisi devlet övünç madalyası alan profesyonel kişiler tarafından kurulmuştur.
Kadromuzda uzman sertifikalı kişiler istihdam edilmektedir.

Silahlı şahış korumasından, fiziki ve elektronik CCTV sistemleri ile korumaya kadar güvenliğin tüm pozisyonlarında yeterli kadro ve yöneticiye sahip bir firmadır. Part time olarak konser, spor turnuvası vs. bütün organizasyonlarda basarıyla yürütecek kadromuzla hizmetinizdedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Koruntay Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizm.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Koruntay Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizm.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.