Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
176 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Berna Asrak Yurtsever
Telefon
:
Fax
:
0 232 877 11 15
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
21.sokak No:6 Kosb Ulucak
İzmir / Kemalpaşa
Firmamız 15 yıllık tecrübesiyle, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde kaliteli ve zamanında hizmet ilkelerine bağlı kalarak ''Elektrostatik Toz Boya'' uygulamaları konusunda çalışmaktadır.

ISO-9001:2000 kalite belgesine sahip olan firmamızın müşteri portföyünde ihracat ağırlıklı çalışan ve sektörlerinde lider firmalar bulunmaktadır.

Boyanmak üzere müşterilerimizden gelen malzemeler, tam otomatik konveyor tesisimizde, püskürtme yüzey işlem hattımızda ''Demir Fosfat'' kaplanarak boyaya alınır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Üçüncü Boyut Elektrostatik Boya Kimya Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Üçüncü Boyut Elektrostatik Boya Kimya Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.