Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tandem Ltd

3 star rating
94 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Svetlana Tatoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 886 24 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Emlak Bankasi Konutları Bizimkent Sitesi D-06 Blok Kat:1/4
İstanbul / Büyükçekmece

Tandem Ltd - Hakkımızda

Tandem Dış Ticaret Ltd, bünyesinde barındırdığı dış ticaret konusunda uzman yönetici ve teknik tercümanlarıyla Türkçe ve Rusça konuşan ülkeler arasında dış ticaretin geliştirilmesine aracılık etmeyi misyon edinmiş bir firmadır.
Özellikle Rusça konuşan ülkelerde başarılı bir iş-ticaret yönlendirmesi için sadece teknik bilgiye sahip olmak yeterli değildir. Aynı zamanda o ülkenin iş kültürünü ve çevresel dinamiklerini de iyi anlamak ve söz konusu piyasalardaki gelişmeleri düzenli olarak izlemek gerekir.
Bu amaçla biz Tandem Dış Ticaret olarak firmanızın bu ülkelerde iş geliştirmesine yönelik olarak en üst seviyede danışmanlığını yürütebilir ve temsilciliğini yapabiliriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tandem Ltd firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tandem Ltd firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.