Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Görgülü Kardeşler Tuz

2 star rating
227 oy / 2,47 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Görgülü
Telefon
:
Fax
:
0 312 68641 63
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adana Yolu Üzeri Yeşil Ova Mah. Tuzcular Sit.
Ankara / Şereflikoçhisar
Firmamız Ankara Şereflikoçhisar'da hizmet vermektedir. Firmamızda her türlü sanayi tuzu mevcuttur ve nakliye araclarımızda zamanında ulaşım ve kalitemiz bizim vaz geçilmezimizdir.
Rafine kaya tuzu ve göl tuzu çeşitlerimiz daima mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Görgülü Kardeşler Tuz firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Görgülü Kardeşler Tuz firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.