Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bimaks Kimya ve Gıda Dış Ticaret Ltd.Şti.

3 star rating
85 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Timur Mercin
Telefon
:
Fax
:
0 216 321 32 13
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beylerbeyi Kirazlıtepe Mah. Dereköy Sok. No:46
İstanbul / Üsküdar
BIMAKS, endüstriyel su ıslahında kullanılan yüksek performanslı kimyasalları, proses kimyasalları, test kitleri, dozaj pompalarını tedarik eden lider bir firmadır.

Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerimizi, yenilikçi ürünler sunma isteğimizi, teknik destek ve lojistik mükemmeliyetini sürekli tutma vaat ve kararlılığımız sayesinde, dünya çapında, geniş bir yelpazede çok çeşitli endüstriyel müşterilerimize belirgin farklılıkta kazançlar sağlıyoruz.

Endüstriyel & Prosese Dayalı Su Islahı

Geniş kapsamlı, ileri teknoloji ürünü olan su ıslah kimyasallarımız, çoğunlukla endüstriyel ve prosese dayalı su kullanımı noktasında meydana gelen problemlerin ortadan kaldırılmasında veya belirgin ölçüde gidermek amacıyla geliştirilmiştir.

Bu Problemler:

Sert Birikinti (Kışır)
Paslanma
Biokirlenme
Askıda Maddeler

BIMAKS''™ın yüksek performanslı endüstriyel ve prosese dayalı su ıslah kimyasalları özellikle, kazan, soğutma kuleleri ve/veya soğutma sistemleri, endüstriyel proseslerin işlenmesi sırasında yüksek etkinlik göstermesi için formüle edilmiştir.

BIMAKS kapalı devre sistemlerin temizlik ,bakım ve devreye alınması konusunda da hizmet vermektedir.

BİMAKS olarak piyasanın oldukça altında ve kalite olarak üstündeyiz .Aşağıda örnek tablo halinde vermiş olduğum ANTİSKALANT MUADİLİ ürünlerimizin yanı sıra ürün yelpazemize MAKS DOLOMİT''™i katarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya başlıyoruz DOLOMİT için bizimle irtibata geçip teklif alabilirsiniz..

Etiketler

Ürünlerimiz

Bimaks Kimya ve Gıda Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bimaks Kimya ve Gıda Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Nisan 2020 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.5.2020 - 27.5.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi (518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
GVK Geçici 61. Madde Uyarınca Hesaplanan Yatırım İndirimi Stopajının Beyanı ve Ödemesi(518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
18.5.2020 - 29.5.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.