Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
100 oy / 3,26 puan
Firma Yetkilisi
:
Nuri Gökırmak
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Halkalı Bosch Servisi
7 Gün 24 saat hizmet.
24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti
TEL:0212 426 73 17
GSM:0535 458 15 14
Tüm Avrupa yakasına servisimiz vardır.

www.beyazesyaariza.com

Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır.
Deneyimli ekip ve her markada orjinal yedek parça kullanıyoruz.
Her bölgeye servisimiz mevcuttur.
0 212 426 73 17
Sizin ''İşte Beyaz Eşya Servisim!'' demeniz için çalışıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrik süpürgesi ve klima tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

0212 426 73 17

Servis Bölgelerimiz
Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Cennet Mah., Sefaköy, Yenibosna, Güneşli, Şirinevler, Ataköy, Bakırköy, İncirli, Haznedar, Güngören, Halkalı, İkitelli, Başakşehir, Soyak Olimpiya Kent, Bezirganbahçe, Taştepe, Altınşehir, Şahintepe, Bayramtepe, Yarımburgaz, Bahçeşehir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Buz Teknik Beyaz Eşya Servisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Buz Teknik Beyaz Eşya Servisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.