Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tan Makina ve Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

2,5 star rating
395 oy / 2,64 puan
Firma Yetkilisi
:
Taylan Çolak
Telefon
:
Fax
:
0 312 395 55 81
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İvedik Org. San. Bölg. Altın Arı San. Sitesi 662. Sok. No:8
Ankara / Yenimahalle
1994 yılında kurulan şirketimiz müşterilerimizin gereksinimlerini, şirket değerleri doğrultusunda kalite politikasından taviz vermeden karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. 14 yıllık birikimin vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

İşletmenizde kullanmakta olduğunuz kantarın 2010 yılı için 3516 sayılı ölçüler ve ayar kanununa göre SANAYİ VE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından iki yılda bir periyodik muayene adı altında kontrollerinin yapılıp damgalanması gerekmektedir. Şubat ayının son gününe kadar kontrol ve damga işleri için müracaatların yapılması gerekiyor. Daha sonra kantarınızın tartı kapasitesinin % 20 si kadar etalon ve muayene sırasında gerekli vinç temin edilerek, SANAYİ VE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ memurları gözetiminde kantarınızın kontrollerini ve damgasını yaptırmalısınız. Aksi halde ağır para cezaları uygulanmakta ve kantarınız kullanıma kapatılmaktadır.

Şirket bünyemizdeki faaliyetlerimiz ile alakalı ürünlerin teminini siz değerli müşterilerimize yapabilmemiz için ürünlerimiz bölümünden detaylı olarak ürün inceleme olanağı sağlamış bulunmaktayız. Her türlü ürünümüz ile ilgili teknik ve yüzeysel bilgiye sahip olabileceksiniz. Ürünlerin temini hakkında iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçin ve en kısa sürede size geri dönüş yapıp ürün temini ile ilgili kolaylıkları, ödeme koşullarını ve gönderim seçeneklerini sizinle görüşelim. Tartı sistemleri alanında her zaman farklı bakış açısı ve güvenilirliği ile ön planda tutulan firmamız siz değerli müşterilerimiz için değişikliklere ve gelişimlere her zaman açık olacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tan Makina ve Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tan Makina ve Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.