Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
132 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 252 231 02 51
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Muğla - Aydın Karayolu 5. Km Akçaova Köyü
Muğla / Merkez
Yaşamınızda sağlam ve güzel kapılar açmak için; doğru kapıya başvurun.

Muğla ve çevresinde bu sistem ve kapasite ile üretim yapan ilk ve tek yer olan Orşah; 30 yıllık deneyim ve uzmanlığını evinizdeki yaşam alanlarını son teknoloji ile daha kullanışlı şık ve kaliteli kılmak için çalışıyor. TS EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan Orşah çevre sağlığını korumakla ilgili hassasiyeti, üretimde kurduğu etkin, etkili ve hızlı sistem sayesinde, çalışanlarını da bu sistemin önemli bir parçası yapıyor, sorunsuz müşteri memnuniyeti için her şartı eksiksiz yerine getiriyor.
Ürünler
Amerikan panel kapı (basıp verme - boyaya hazır - boyalı )
Vakum kapak (Opak - Parlak High Gloos)
Mutfak dolapları
Banyo dolapları
Ev mobilyaları

Etiketler

Ürünlerimiz

Orşah Orman Ürünleri San. Tur. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Orşah Orman Ürünleri San. Tur. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.