Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
90 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Leyla Ayhan
Telefon
:
Fax
:
0 262 223 12 37
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çenedağ Mah. İstiklal Cad. No:172
Kocaeli / Derince
Firma Merkezi Derince'de olup, İzmit Merkez, Körfez Tütünçiftlik ve Yarımca da olmak üzere şubelerimiz bulunmaktadır. Sloganımız kadın gözüyle temizlik olup, önceliğimiz müşteri memnuniyeti, insan sağlığı ve iş güvenliğinin yanında doğaya saygıdır. Kurumsal olarak otel, restoran, fabrika, hastane ve öğrenci yurtlarının tüm tekstil ürünleri ile çalışan kıyafetlerinin temizliğine hitap etmekle birlikte, bireysel olarak da halı yıkama, kuru temizleme, perde, tüm ev tekstili temizliği ve ütü olarak hizmet verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Lavanta Kuru Temizleme ve Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Lavanta Kuru Temizleme ve Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.