Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
KG Grup İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.

2,5 star rating
227 oy / 2,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Olçum
Telefon
:
Fax
:
0 312 275 00 85
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mah. Kutsal Sok. No:11/9
Ankara / Sincan
KG İlaçlama Ltd. Şti. Ankara ve çevre şehirlerde zararlılara karşı ilaçlama hizmeti veren merkezi sincanda bulunan köklü bir ilaçlama şirketidir. KG İlaçlama, Ankara ve çevre illerde birçok önemli alanlarda ilaçlama hizmetleri uygulayarak kalitesini, geniş ve kurumsal müşteri portföyleriyle ispatlamış bir ilaçlama firmasıdır. Ankara kg ilaçlama alanında gelişen son teknolojileri kullanarak ilaçlama hizmetinde her zaman başarıyı ilke edinerek, müşteri sorunlarını ve şikayetlerini çözmek için hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Amacımız her zaman düzgün ve doğru çalışarak alanımızda gereken başarılı hizmeti sunmaktır. İlaçlama hizmetlerinde, her zaman garantili hizmet politikasından vazgeçmeyerek sağlıklı ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile Ankara büyükşehir belediye sınırları içersinde güvenilir ilaçlama hizmetleri sunmaktır. Kg ilaçlama firması, Ankara ilaçlama firmaları arasında ve sektöründe lider konumda olup, kurumsal özelliği ile öne çıkmış bir ilaçlama firmasıdır. Ankara kg ilaçlama tüm kapalı ve açık alanlar bahçe ilaçlamalarında her türlü haşere böcek fare kemirgen sinek kene vs. Gibi sorunlarınızı garantili olarak çözmektedir. İlaçlama fiyatları ekonomik ve her semte 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ankara ilaçlama servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerine her zaman geçici değil kalıcı çözümler sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

KG Grup İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

KG Grup İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.