Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
76 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Beyaz
Telefon
:
Fax
:
0 312 348 59 40
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlıtepe Caddesi No:79/4 Siteler
Ankara / Altındağ
Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup, ahşap mobilya dekorasyonu-tasarım, uygulama imalat üzerine Ankara Siteler'deki imalathanesinden müşterilerine hizmet vermektedir.

Ahşap mobilyaya yönelik yaptığımız imalat çalışmalarımız arasında yatak odası takımları, yemek odası takımları, çocuk odası mobilya modelleri, mutfak dolapları, banyo dolapları, ray dolap, gömme dolap, vestiyer, ahşap lcd sehpa modelleri ve ahşap duvar ünite modelleri, ahşap merdiven, ahşap banko modelleri, çalışma masa ve dolapları, ahşap kapı, camlı dış ahşap kapı, kamelya, pergole, büro mobilyaları dekorasyon çalışmaları mevcuttur.

Bunun dışında otel dekorasyonu, villa dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, komple ev dekorasyonu gibi genel mekan dekorasyon çalışmaları da yapan firmamız her zaman güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite odaklı çalışma sistemiyle ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş olarak alınan işleri gerçekleştirir.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi Siteler Ankara'daki mobilya tasarım dekorasyon atölyemize bekler mobilya tasarım ve dekorasyon taleplerinizi bekleriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dekomob Tasarım Uygulama Mobilya Dekorasyon ve İmalat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dekomob Tasarım Uygulama Mobilya Dekorasyon ve İmalat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.