Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ator Medya Tanıtım

3 star rating
68 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Bilal Özharputlu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ordu Bulvarı ( Orduevi Karşısı ) Genelioğlu Apt. No:22
Afyon / Merkez

Ator Medya Tanıtım - Hakkımızda

Ator Medya & Tanıtım olarak 2012 yılında başladığımız açıkhava reklamcılığı faaliyetleri Afyonkarahisar merkez ve tüm ilçelerinde yeni reklam mecrası oluşturarak firmaların kendi tanıtımlarını düşük maliyetle duyurmasını sağlamaya çalışmıştır.

Firmamız her yeni müşterisini ilk müşterisi gibi karşılamakta ve aynı heyecanı duymaktadır. Bu gücü ise işine karşı duyduğu sonsuz sevgiye ve müşterisine duyduğu saygıyla özetleyebiliriz.

Afyonkarahisar'da oluşturduğumuz 12.000 m2 reklam mecramızı arttırarak yeni bölgelerde de reklam mecraları oluşturma çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ator Medya Tanıtım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ator Medya Tanıtım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.