Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Balon Devri

2,5 star rating
36 oy / 2,75 puan
Firma Yetkilisi
:
İhsan Yar
Telefon
:
Fax
:
0 212 229 12 02
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ressam Hikmet Onat Sok. No:3 İstinye
İstanbul / Sarıyer

Balon Devri - Hakkımızda

Balon Devri olarak öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti, etkili pratik çözümler ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektir.

Profesyonel teknik ekibimiz ile aktivitelerinizin en güzel şekilde renklendirilmesi için pratik ve etkili çözümler sunarız. Hatırladığınız da yüzünüz de tebessüm oluşturacak organizasyonlar gerçekleştiririz. Balon Devri organizasyonlarınızı kendi organizasyonu gibi benimser ve çözüm ortaklığı sunar.

Standart alışılagelmiş süsleme çalışmalarının yanı sıra özel ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda alternatifler üretir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Balon Devri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Balon Devri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.