Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özkan Nakliyat

2,5 star rating
88 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Sadık Özkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Masko Mobilyacılar Sitesi İlitelli
İstanbul / Küçükçekmece

Özkan Nakliyat - Hakkımızda

Mutfak ve gardrop eşyalarınız müşterimizin isteğine bağlı olarak toplanır. Ev içerisinde bulunan çamaşır, bulaşık, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarınız koruyucu battaniye ile paketlenir. Ev içerisinde bulunan mobilyalarınız, mobilya ustalarımız tarafından sökülür. Oturma grubu, gümüşlük, ünite ve benzeri ürünlerinizin tamamı darbe önleyici ve koruyucu malzemelerle sarılarak paketlemesi yapılır. Eşyalarınızın tamamının demontesi mobilya ustalarımız tarafından, dilediğiniz yere yapılır. Beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılır. Yatak odası, genç odası ve oturma odalarınızın dizaynı sorunsuz ve kusursuz olarak yapılır. İstanbul`un her yerine hizmetimiz vardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özkan Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özkan Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.