Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
67 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Çapan
Telefon
:
Fax
:
0 246 222 22 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gül Petek Sanayi 3333. Sok. No:5
Isparta / Merkez

Hazal Halı Yıkama - Hakkımızda

Isparta Hazal Halı Yıkama Isparta'da 2008 yılında resmen halkımızın hizmetine girmiştir ve siz değerli müşterilerimize halı yıkama ve temizlik hizmetlerini sunmaktadır. 6 yılı aşkın sektörün içerisinde bulunmakta olan yönetici ve kurucularımız iş ahlakı müşteri memnuniyeti güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine bu alanda profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermekten gurur ve kıvanç duymaktadır.

Faaliyet alanlarımız; makine halıları, el dokuma halılar, Isparta el halıları, Milas, Bünyan, Ladik, Hereke ve Şagi halıları yıkama ve temizleme işlemleridir. Koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizi tercih eden tüm halkımız teşekkürü bir borç biliriz.

Her türlü kamu kurum ve kuruluşlarına, özel şirketlere, otellere, camilere halı yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız.

Aklınıza takılan her türlü sorularınız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hazal Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hazal Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.