Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
80 oy / 3,32 puan
Firma Yetkilisi
:
Hammaddelerimcom
Telefon
:
Fax
:
0 212 485 00 007
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tümsan 1. Yapı Kooperatifi 7. Blok No:22
İstanbul / Başakşehir

Kimbitek Kimya - Hakkımızda

1 yüksek gıda mühendisi, 1 kimya mühendisi, 1 ziraat mühendisi, 1 veteriner, 1 kimyager, 2 gıda teknikeri, toplamda 19 kişilik kuvvetli ekibimizle; toplamda 30 yıllık kimyasal bilgilerimiz ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için 2013 yılında e-ticaret sitesini kurduk.

Amacımız; büyük işletmelerin son noktada eksiklerine çözüm ortağı olmak, küçük işletmeleri piyasada güçlendirmek, akademisyenlerin ve öğrencilerin çalışmalarında yardımcı olmak, ev hanımlarının evdeki sorunlarını çözmek.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kimbitek Kimya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kimbitek Kimya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.