Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Orkestranbul

2,5 star rating
25 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Elif Şahin
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eğitim Mah. Şevketbey Sok. No:10-16 Kuyubaşı
İstanbul / Kadıköy

Orkestranbul - Hakkımızda

Orkestranbul, müziğe yıllarını vermiş deneyimli müzisyen ve icracıların bir araya gelmesiyle 2007 yılında kurulmuştur. İlk başta Uğurlu Production adı altında faaliyete başlamıştır. Ardından Orkestranbul adını alarak kurumsallaşmış bir orkestra olmuştur. Müzisyenlerimiz uzun yıllardır Türkiye'deki önemli orkestralarda yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik eden profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Kaliteli müzik ve eğlence amacı ile kurulan grubumuz birçok dilde şarkı icra edebilecek repertuara sahiptir. Orkestranbul, opera aryalarından Napolitan hafif müziğe, özel solistlerin eşliğinde yorumladığı Fransız şansonlar ve valslerden Latin müziklere; Arjantin tango'larından jazz ve country eserlerden, ünlü müzikallerden yabancı ve Türkçe pop müziğine uzanan geniş repertuarıyla dinleyicilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkarıyor. Müziğiyle evreni kucaklayan Orkestranbul kimi zaman bir açılışta, kimi zaman özel bir davette, kimi zaman da görkemli bir düğünde başlayan bu yolculuğu, konukların hep büyük bir keyifle hatırlayacakları güzel bir anıya dönüştürüyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Orkestranbul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Orkestranbul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.