Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
126 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatma
Telefon
:
Fax
:
0 212 886 70 48
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atakent 2000 Mah. Tulip A Villaları No:92
İstanbul / Büyükçekmece
Firmamız Alugen Alüminyum kurulduğu günden bu yana sektördeki bilgi birikimi, becerisi ve kalite anlayışı ile müşterilerimize katma değer sağlamayı ilke edinmiştir.
Kendi bünyemizde sahip olduğumuz 4800 ton/yıl kapasiteli ekstrüzyon presimiz, tam donanımlı mekanik işlem tesisimiz ve uzman kadromuz ile müşterilerimizin tüm taleplerine hızlı, esnek ve aynı zamanda butik üretim yapan bir çözüm ortağıyız.
Avrupa Serbest Bölgesinde 31.500 metrekare alan üzerine kurulu tesisimiz 2012 yılının ikinci yarısında üretime başlamış olup kapasitesinin tamamını ihraç etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alugen Alüminyum San. Tic. A.Ş firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alugen Alüminyum San. Tic. A.Ş firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.