Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Annaflower Dekorasyon

3 star rating
79 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 470 50 77
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Basın Ekspres Yolu Durmazlar Plaza Halkalı
İstanbul / Küçükçekmece

Annaflower Dekorasyon - Hakkımızda

Annaflower, yapay peyzaj, dekorasyon alanında ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapay peyzaj dekorasyon ürünleri toptan satışı ve ihracatı dışında, alışveriş merkezi, hotel, spa, konut siteleri, iş merkezi ve kamusal alanlara yönelik dekorasyon uygulamaları gerçekleştirir.

Ürünlerimiz: Yapay ağaç, yapay çiçek, yapay bitki, yapay bambu, yapay palmiye, duvar bahçe, dekoratif aksesuar, dekoratif ışıklandırma, suni çim, çim duvar, yapay şimşir, yapay sarmaşık, çim çit.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yapay Palmiye

Yapay Palmiye

2 metreden 15 metreye kadar iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek yapay palmiyeler.
Ürün Fiyatı : 800 TL

İlanlar

Annaflower Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.