Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Vatan Gayrimenkul

2,5 star rating
55 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ömerağa Mah. Hürriyet Cad. Kayhan Apt. No:121 Kat:2 D:4
Kocaeli / Merkez

Vatan Gayrimenkul - Hakkımızda

Kocaeli ( İzmit ) bölgesinde satılık konut, kiralık konut, evler, satılık arsa - arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. Vatan Gayrimenkul, insanların yaşamlarındaki iyi karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir yapıya sahip olup, her türlü değişkenliğe ve değişen teknolojiye hızlı ayak uyduran dinamik bir yapıya sahiptir. 1+1,2+1,3+1,4+1,dubleks, dükkan, arsa, apartman, müstakil giriş, katta, kotta hangi bölgede nasıl bir talebiniz varsa bize bildirmeniz yeterlidir. Biz sizin adınıza istediğiniz daireyi istediğiniz bölgede istediğiniz konumda arzuladığınız fiyatta bulalım. Sizde ailenizle daire aramak yerine vaktinizin keyfini çıkarın. Kocaeli ( İzmit )'in en güvenilir emlak bürosu Vatan Gayrimenkul olarak Kocaeli İzmit, Derince, Derbent, Yahya Kaptan, Yuvam Akarca, Dünya Bankası, 60 Evler, İlimtepe, Toki Konutları, Gebze, Yuvacık, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Köseköy, Arslanbey, Bekirpaşa, Yenidoğan bölgelerinden gayrimenkul almak ve satmak isteyen müşterilerimizin yanındayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vatan Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vatan Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.