Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
120 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Sinem Ağaoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 596 36 67
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mah. 125. Yıl Cad. No:4 6/26
İstanbul / Silivri

Meckim Kimya - Hakkımızda

Firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetine vida ve kovan temizleyici ürünü 2006 yılında hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Plastik enjeksiyon makinelerinde renk değiştirirken gerek zamandan, gerek hammaddeden, gerek işçilikten, gerekse elektrikten %70 oranında tasarruf sağlayan Vicotech ürünümüzün tatbik süresi sadece 15 dakikadır ve sadece 250gr ile temizlik sağlar. Talep edildiği taktirde yerinde demo yada numune gönderimi yapmaktayız.Bunun dışında fabrikanızda kullandığınız her türlü endüstriyel bakım kimyasallarının tedarikini sağlamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Meckim Kimya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Meckim Kimya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.