Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Seri Endüstriyel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
33 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Şuayip Ersu
Telefon
:
Fax
:
0 212 671 39 70
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Osb Metal İş San. Sit. 6. Blok No:24
İstanbul / Başakşehir
Faaliyetlerimiz; mekanik salmastra, mechanical seals, yumuşak salmastra, mikser salmastra, kartuş salmastra, döner bağlantı elemanları, rotary joints, su başlığı, buhar başlığı, kızgın yağ başlığı, contalık levha, mühendislik plastikleri, o-ring, keçe, conta, karbon yatak, karbon burç, vakum palet karbonu, buhar türbin karbonu, seperatör contaları, karbon, seramik, cr-ni, silisyum karbür, tungsten karbür, silisyum burç, silisyum karbür yatak, tungsten karbür burç, tungsten karbür yatak, seramik burç, seramik yatak, pompa revizyonu, pompa tadilatı, pompa uygulamaları.

Etiketler

Ürünlerimiz

Seri Endüstriyel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Seri Endüstriyel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.