Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kaligraf Ümit Kalaycı

3 star rating
194 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Ümit Kalaycı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Profesyonel olarak kaligrafik özel çalışmalar, davetiye yazımı, sertifika yazımı, masa kartı yazımı, özel davetleriniz için hattat temini, organizasyonlarınızda hattat yazısı, talep ettiğiniz farklı materyaller üzerine size ve firmanıza özel sanatsal çalışmalar hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

Ekibimiz ile beraber yıllardır sizlere geleneksel el sanatlarımız ile hazırladığımız çalışmalarla sevdiklerinize güzel hediyeler hazırlamaktayız.

Türkiye'nin her yerinden sipariş almaktayız.

Sizde sevdiklerinize o güne dair çok güzel bir hatıra bırakabilirsiniz.

Davetiye fiyatlarımız yazının süslemesine göre değişmektedir. Yazı stilleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Kaligrafi çalışmaları tek bir kaligraf tarafından ( tek elden ) yazılmaktadır dolayısı ile yazı karakterinde farklılık oluşmamaktadır.

7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kaligraf Ümit Kalaycı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kaligrafi ile Sertifika ve Davetiyeye İsim Yazımı

Kaligrafi sanatı ile şirketlere, firmalara, kurslara vb. özel sertifika ve davetiye üzerine kaligrafik isim yazmaktayız.
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 6.7.2013

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.