Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
100 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 527 47 88
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Y. Dudullu Keyap Çarşı
İstanbul / Ümraniye
Quaker Chemical B.V. 1918 yılında Conshohocken - Pennsylvania'da kurulan demir-çelik, demir dışı metaller, otomotiv, beyaz eşya, boru-profil, madencilik, yanmaz hidrolikler konusunda dünyanın önde gelen endüstriyel yağ üreticilerinden birisidir. Quaker Chemical B.V.19 farklı ülkede 29 farklı lokasyonda yağ üretimi yapıp, bulunduğu sektörlerdeki lider şirketler ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.
3-S Mühendislilik Müşavirlik Sanayi Ticaret A.Ş. 2003 yılından itibaren Quaker Chemical B.V. firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmeye başlamıştır.
2009 yılından itibaren ise Quaker Chemical B.V. firması lisansı, formülasyonu ve garantisi ile Düzce fabrikamızda Potenza Madeni Yağları adı altında üretim yapmaktayız.
2003 yılından bugüne kadar tedarikçisi olduğumuz sektörünün lider firmalarına;
- Korozyondan koruyucu yağlar
- Boru-profil üretimi için soğutma sıvıları
- Bor yağları
- Soğuk şekillendirme yağları
- Metal işleme sıvıları
- Derin çekme yağları
- Ateşe dayanıklı hidrolik yağlar
- Döküm-kalıp yağları
Tedarik etmekte ve teknik destek sağlamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Potenza Endüstriyel Yağları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Potenza Endüstriyel Yağları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.