Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Karaçay Mühendislik

3 star rating
130 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Hızal
Telefon
:
Fax
:
0 464 532 84 75
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sanayi Sitesi 3. Blok No:28
Rize / Çayeli

Karaçay Mühendislik - Hakkımızda

Karaçay Mühendislik, Rize ile Çayeli ilçesinde faaliyet göstermektedir. 1 Eylül 2010 tarihinde kurulan firma ağırlıklı olarak metal - mekanik, madencilik, iklimlendirme ve inşaat üzerine üretim-imalat, proje, planlama ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Karaçay Mühendislik'te işten önce iş güvenliği ve çevre sorumluluğu gelir. Eğitimsiz ve yetkin olmayan personel çalıştırılmaz, iş öncesi tehlike analizleri yapılır ve çevre kirliliğini önleyici tedbirler alınır. Çünkü en zorlu ve tehlikeli işleri tereddütsüz yerine getirmek için çalışılmaktadır.

Karaçay Mühendislik yaptığı ve yapacağı her işe kendinden bir değer katar. İşin hacmine bakılmaksızın estetik ve fonksiyonellik ön plana çıkarılarak geliştirmeler yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karaçay Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karaçay Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.