Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Enes Sondaj Malzemeleri

2,5 star rating
47 oy / 2,62 puan
Firma Yetkilisi
:
İsa Sarı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karatay Sanayi Çayeli Sok. No:5
Konya / Selçuklu
Enes Sondaj Konya'da sondaj malzemeleri ve sondaj yedek parçalarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürün çeşitlerini kısaca yazacak olursak; Halat sarıcı, rotary, rotary borusu, su başlığı, zincir kutusu, manevra başlığı, kelli borusu, tij maşonu, tij borusu, sondaj ağırlığı, dişi ve erkek sondaj klavuzu diğer sondaj yedek parçalarından oluşmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Enes Sondaj Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Enes Sondaj Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.