Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
225 oy / 2,67 puan
Firma Yetkilisi
:
Usagro
Telefon
:
Fax
:
0 242 887 70 06
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Meydan Mah. Üniversite Sok. Saray Apt. Kat:2 No:4
Antalya / Kumluca
Genel olarak bitki besin maddelerinin İthalat, İhracat ve Pazarlaması amacı ile Antalya da kurulmuştur. Tarımsal nano teknoloji devi Usagro'nun Amerikan Stil Kova Gübrelerinin Türkiye ve Ortadoğu Distribütörlüğü başta olmak üzere, yaprak gübreleri, damlama sulama gübreleri, bitki gelişim düzenleyicileri alanında geniş çaplı faaliyetlerde bulunmaktadır. Ar-Ge Grup, 2005 yılından itibaren dünyanın tanınmış firmalarının en kaliteli ürünlerini ithal etmeye başlamıştır. Kullanıldığı bölgelerde verim artışı, kalite ve dayanıklılık yönünden fevkalade iyi sonuç veren bu ürünler, üstünlüklerini kanıtlayarak büyük rağbet görmektedirler. Her zaman kalite ve hizmeti ön planda tutan Ar-Ge Grup, dünya kaliteli ve özel gübre üreticilerinden Usagro'nun patentli gübrelerinin Türkiye ve Ortadoğu distribütörüdür.

Ar-Ge Grup; Almanya, Hollanda, Çin, Hindistan gibi ülkelerden kalite misyonuna uyan birçok ürününde ithalat, tedarik ve pazarlamasını yapmaktadır. Ar-Ge Grup, tüm bölgelerde ürün tanıtımı, çiftçi eğitimi konusuna büyük ölçüde önem vererek her geçen gün faaliyetlerini ve teknik kadrosunu arttırmaktadır. Damla sulama sisteminin Türkiye'de yaygın bir şekilde kullanılmasına başlandığı yıllarda, damla sulama gübrelerinin bilinçli bir şekilde kullanılması ve yaygınlaşması hususunda Ar-Ge Grup, büyük ölçüde katkıda bulunmuştur. Ayrıca kaliteli damla sulama gübrelerinin yurdumuza girmesinin teşvikçisi olmuştur.

Ar-Ge Grup, ithal etmiş olduğu bu ürünleri bütün yurt sathına yaymak için 2006 yılından itibaren bölge müdürlükleri oluşturmaya ve başbayilikler vermeye başlamıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ar-ge Grup Tarım Dış Tic.ltd.şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ar-ge Grup Tarım Dış Tic.ltd.şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.