Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
94 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Deniz Çevik
Telefon
:
Fax
:
0 216 642 63 88
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
M. Sinan Mah. M. Sinan Cad. No:34/1
İstanbul / Çekmeköy

Tek İnşaat Emlak - Hakkımızda

Bugün Tek İnşaat & Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi başarılı pazarlama ve kaliteli organizasyonlarıyla sektörde haklı yerini almış olup, kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımlarıyla farkını kanıtlamış, tecrübesi, kaliteli, hizmet bakışı ve uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

Dürüstlük ilkesinden yola çıkarak şirketimizin izlediği ticari politika; müşterilerimizin güvenini kazanmak ve gayrimenkul sektöründe Tek İnşaat & Emlak'ın itibarını daha fazla arttırmak ve sürekliliğini sağlamaktır. En büyük sermayesi referansları olup itibarına itibar katmak amacı ile insanlara değer vermek kaydıyla değerli müşterilerine çağdaş bir hizmet sunmak ise misyonunun vazgeçilmezi olmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tek İnşaat Emlak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tek İnşaat Emlak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.