Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yetişginler İnşaat Ltd.Şti.

2,5 star rating
207 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Yetişgin
Telefon
:
Fax
:
0 236 357 46 96
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstasyon Mah. Kuva-i Milliye Cad. No:10
Manisa / Saruhanlı
Beton direk, beton çit direği, ahşap bağ direği, ahşap kazık, tornalı direk, emprenye işlemleri, ahşap bank, ahşap saksı vb işleri uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sunmak için yıllardır çalışmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Ahşap Bağ Direği

Emprenye edilmiş tornalı 1. sınıf çamdan imal edilmiş ahşap bağ direği 9 cm çap, 220 cm boy fiyatımı
Ürün Fiyatı : 10 TL + KDV

İlanlar

Yetişginler İnşaat Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.