Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Endo Endüstriyel Donanım ve Lineer Teknoloji

2,5 star rating
98 oy / 2,64 puan
Firma Yetkilisi
:
Efe Tolon
Telefon
:
Fax
:
0 212 471 63 12
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eskoop San. Sit. B2 Blok No:133 İkitelli O. S. B.
İstanbul / Başakşehir
Endo Endüstriyel Donanım ve Lineer Teknoloji Konusunda 7 yıldır hizmet veren sektörün lider firmalarından biri konumundadır.
INA, WMH, THOMSON, APEX, CPC gibi dünyaca bilinen markaların da Türkiye TEK distribütörüdür.
Endo İzmir ve İstanbul şehirlerinde tecrübeli kadrosuyla müşterilerine hizmet veriyor. Endo firması Lineer ürünler konusunda sektöre yön veren kuruluşlar arasındadır. Lineer ürünleri direk olarak kendisi ithal eder. INA Türkiye distribütörüdür, THOMSON Türkiye distribütörüdür, WMH Türkiye distribütörüdür.

Etiketler

Ürünlerimiz

Endo Endüstriyel Donanım ve Lineer Teknoloji firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Endo Endüstriyel Donanım ve Lineer Teknoloji firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.