Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
33 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Ayhan Karababa
Telefon
:
Fax
:
0 232 449 02 01
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1203/7 Sok. No:2/b Ege Ticaret Merkezi Yenişehir
İzmir / Konak
Tecrübe, bilgi, özgüven, inanç ve samimiyet birleşti Mottek doğdu!

Mottek, piyasada müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet temin etmek amacıyla kurulmuştur. Doğru hizmeti vermek amacıyla talep edilen her görev, yerinde tespit edilir. Bu Mottek'i diğer firmalardan ayıran hizmet farkıdır. Her iş bir proje olarak değerlendirilir. Mottek bünyesinde görev alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Canan Karababa ve Elektrik-Elektronik Teknisyeni Ayhan Karababa önderliğinde bu proje uygulamaları titizlikle sürdürülür. Firma sahipleri olarak; bugün üretici-tedarikçi firmaların başında yer alan markaların bünyelerinde 10 yılı aşkın süreyle edindikleri bilgi ve tecrübe birikimini, müşteriye hizmet ana teması ile aktarmaktadırlar.

Mottek olarak her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüze hizmet verirken; ürünlerimizin hep arkasında durmak, sadece satış değil satış sonrası servis ağı ile de müşterilerimizi memnun etmek, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendimizi onlara yakın hissettirmek görevimizdir.

Kaliteden ödün vermeksizin daima en iyiyi sunabilmek amacıyla çalışan firmamız, çalışmalarında müşteri odaklı düşünce tarzı ile uzun soluklu sağlam ticari ilişkiler kurarak, başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde geniş bir müşteri ailesine sahip olmayı ilke edinmiştir. Çünkü bizim için ticaretin temelini; dürüstlük ve samimiyet çerçevesinde yıllarca sürecek bir dostluk ilişkisi oluşturur.

Çalışmalarımız sırasında öğrenmiş olduğumuz özel bilgiler Mottek bünyesinde kalır. Mottek çalıştığı firmaların referans listesini genel yerlerde yayınlamaz, ama talep edildiği zaman gerekli görürse talep eden firmaya ibraz edebilir.

Yapılan işler veya ürünler benzer olabilir. Ancak Mottek olarak farkımız firmamızla tanışınca ve hizmet alınca anlaşılacaktır.

Not: Temsilciliğini ve satışını yaptığımız; ürün grupları ve markaların bir kısmı 2. sayfada belirtilmiştir. Mottek'i tedarikçi listenize eklemenizi ve ihtiyacınız olduğunda bizden de teklif istemenizi rica ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mottek Mühendislik Makine Redüktör Elektrik Elektronik Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mottek Mühendislik Makine Redüktör Elektrik Elektronik Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.