Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Qaptiva Technology

2,5 star rating
55 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Kaya
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkezefendi Mah. Tercüman Sitesi A9 Blok No:71
İstanbul / Zeytinburnu

Qaptiva Technology - Hakkımızda

Qaptiva, Almanya kökenli bir teknoloji ve inovasyon firmasıdır. 2011 yılında başlayan Pazar araştırmaları ve Ar-Ge sonucunda Qaptiva 2012 yılında Türkiye kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Merkezi New York'da olan Coby markasının ve Alman teknoloji devi
Trekstor'un Türkiye distribütörü olarak devam etmektedir.

Ürettiği ve ithal ettiği ürünleri Türkiye pazarına sunarak, çözüm ortaklarına ve müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyat politikası uygulamayı hedefler.

Qaptiva Türkiye piyasasında öncelikle Space marka Android telefon ve tablet ürünü ile girmiştir. Türkiye'deki birçok kamu ihalelerini kazanmış ve marka bilinirliliğini özel sektörde de arttırmıştır.

Müşteri memnuniyetindeki hedefi, düşük ürün kategorisinde çok ürün sağlamaktansa kaliteli ve uzun soluklu kullanım ve memnuniyet sağlayacak ürünleri üretmek ve ithal etmektir. Güçlü Teknik Destek ve hizmet noktalarımızla müşterilerimizin tüm sorularına cevap vermekteyiz.

Ürünlerimiz arasında ana gruplar olarak Android Tabletler, E-kitap okuyucular, Sabit veya portatif ses ve görüntü aygıtları, taşınabilir Hdd, Usb bellek/ Mp3 playerlar, Mp4 ve taşınabilir DVD/Video playerlar, Iphone / Ipad / Apple ürünleri Aksesuar ve Gereçleri bulunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Coby MID 7065-8 GB

Ürün Özellikleri İşlemci: ARM Cortex A9 1,2 ghz işlemci Ram: 1 gb ddr3 ram Sabit disk: 8 gb dahil
Ürün Fiyatı : 239 TL

İlanlar

Qaptiva Technology firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.