Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Trio Emlak

3 star rating
173 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
0 242 753 68 98
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Garanti Bank Yanı Side
Antalya / Manavgat

Trio Emlak - Hakkımızda

Sizinde Antalya’da bir şubeniz olsun!
Firmamız tüm batı ve güney Türkiye bölgelerinde her türlü villa, apart, müstakil ev,lüx villa inşaatı,köy
evi, ve arsa bulmanızda yardımcı olarak her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Bizlerle partner bazında çalışmayı düşünürseniz, Türkiyede ev almak veya yatırım yapmak isteyen müşterilerinizin
hava alanı transferler, lüx bir otelde rezervasyonlarını ve ürünlerimizin tanıtırken araçlarımızla uzman ekibimizle göstereceğimiz servis ve hizmetten emin olabilirsiniz.

FİRMAMIZ:
Antalya Manavgat esnaf odasına kayıtlıtrio emlak olarak
Homeinsideantalya/myvillaturkei/gopropertyturkey, unvan ismi ile Antalya Side'de iki adet merkez ofis bazında faaliyet gösteren firmamız 450 m2-50m2 alanda hizmet vermektedir.Zengin bir ürün portvöyüne sahip firmamız,her biri branşında uzman servis ekibimizle ürünlerimizin tanıtım, pazarlama, danışmanlık, inşaat ve restorasyon hizmetini sunmaktadır. Yapmış olduğumuz işler ve memnun müşteri portvöyümüz size sunduğumuz en gerçekçi referanslarımızdır. Apartlar(Bitmiş,tadilat veya projeden inşaat) Müstakil villalar(Bitmiş,tadilat veya projeden inşaat), Müstakil bahçeli köy evleri,(orijinal taşıyla inşaatı ve restorasyonu)Yatırım amaçlı imarlı veya imarsız arsalar, Kiralık iskan, dükkan, hotel, restorant.

FİRMANIZA SUNDUĞUMUZ HİZMET ve İMKANLAR.
Öncelikle yerimizi,calısmalarımızı ürün ve icraatlarından görmeleri açısındanızın üst düzey yetkili veya tanıtım pazarlama operatörlerini Bölgemizde birkaç günlüğüne misafir ediyoruz. Prensip anlaşmamızı müteakip ofisimizde firmanızı temsilen bir ünite oluşturuyor ve isim veya ünvanınızı görünür bir şekilde tabelamıza, bilboardımıza ekliyoruz.dilerseniz kendi personelinizi bu ünitede görevlendirebilirsiniz. Bir deneme
yılı yasal ortaklık prosedürümüzü gerçekleştirdikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.
Bir yıl süresince ortak çalıştığımız firmalara tüm araç,ofis,ekip çalışanlarımızı kullanma imkanı sunuyor ve hiçbir maddi yükümlülük getirmiyoruz. Deneme sürecinin sonunda firmanızın ofisimizde kira ve reklam promosyon giderlerimize üniteniz oranında cüzzi bir pay düşecektir. Bölgemize yönlendireceğiniz müşterilerinizin havaalanından transferleri, otel rezevasyonları, ürün ve bölge tanıtımlarındaki gezi seyahatleri tarafımızdan sağlanacak satışın gerçekleşmesi durumunda müşteriden hotel ücreti dahi talep edilmeyecek, satışın gerçekleşmemesi durumunda sadece otel ücreti kapı giriş fiyatından %10 daha indirimli olarak müşteri tarafından ödenecekı müsait olanlara anlaşmalı bankamızdan kredi imkanları sağlanacaktır. Mülk edinmeye karar veren müşterilerini açma imkanı sağlanacak, mülkü ile ilgili sürekli bakım,onarım elektrik su vergi ödeme takibi hizmeti aynı çatı altında firmamız tarafından sağlanacaktır.
Firmanız referansı ile gelen müşterilerinizin firmamıza getireceği kar payı tarafınızla %50 olarak değerlendirilecektir.Verimli bir çalısma dileği ile.

Etiketler

Ürünlerimiz

Village House

Village House

Location The house is set in a pretty location on a small hill behind the ruralvillage of AKSAZ over
Ürün Fiyatı : 120.000 €

İlanlar

Trio Emlak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.