Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yosun Düğün Salonları ve Organizasyon Hizmetleri

2 star rating
236 oy / 2,39 puan
Firma Yetkilisi
:
Gürsel Özbey
Telefon
:
Fax
:
0 262 462 86 86
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Arif Hoca Mah. Hürriyet Cad. No:6-8 Ereğli
Kocaeli / Karamürsel
Yurt Çapında yapacağınız düğün ve davet organizasyon hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Her nerede olursa olsun, düğün yapacağınız mekanlarda, İster Bahçenizde, isterseniz evinizin önünde isterseniz size yakın yosun düğün salonlarında en lüksünden veya bütçeniz kadar organizasyon ve süsleme hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.
Ayrıca sandalye masa veya ses-ışık sistemlerini istediğiniz yere kuruyoruz veya kiralıyoruz. Ayrıca catering yemek yapım ve sunum hizmeti, semazen-ilahi ve zeybek ekiplerimizle ve palyaço, çöp adam, pamuk prenses gibi çocuk görsel grubu ile dış mekan fotoğraf ve video çekimleriyle en kaliteli hizmeti 7 yıldır güçlü referanslarımızla sunuyoruz.
Düğün davet şirketleri için şamdan, supla, mumluk imalatımızla ve masa sandalye giydirme, kumaş ve her renk organizeler kendi imalatımız olup fiyat ve çeşitlerimizi sorunuz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yosun Düğün Salonları ve Organizasyon Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yosun Düğün Salonları ve Organizasyon Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.