Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Promostok

3 star rating
52 oy / 3,37 puan
Firma Yetkilisi
:
Can Batı
Telefon
:
Fax
:
0 212 546 40 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Veliefendi Mah:75/2 Çıkmaz Sok. No:1 Fazlıoğlu İş Hanı C Blok Kat:4
İstanbul / Zeytinburnu

Promostok - Hakkımızda

Promosyon Ürün Nereden Temin Edilir?
Promosyon olarak müşterilerinize dağıtmayı düşündüğünüz ürünler arasında genelde kalem, ajanda, takvim, şapka, top ya da promosyon çanta gibi seçenekler arasından birini seçebilirsiniz. Promosyon ürünü seçerken hediye ettiğiniz müşterinin ürüne her zaman ve her yerde ihtiyaç duyabileceğini değerlendirerek seçmenizi tavsiye ederiz. Yukarıda saydığımız ürünler arasından kalem, ajanda ya da çanta sizin için en doğru seçimler olabilir.
Promosyon ürünleri internet üzerinden kolayca ve en uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz Promostok.com, stoklarında barındırdığı onlarca ürün çeşidi ile firmanızın hedef müşteri kitlesi için en uygun promosyon ürünü seçmenizi kolaylaştıran bir site. Promostok.com stoklarında bulunan ürünlerin dışında, firmanızın ihtiyaçlarına özel ürünler de sunuyor. Verdiğiniz siparişler en kısa zamanda hazırlanıyor ve hızlı bir şekilde vermiş olduğunuz adrese kargolanıyor. Ayrıca firmanın satış öncesi, satış süreci ve satış sonrasındaki müşteri hizmetleri sayesinde sorunsuz bir alışveriş yapmış ve mutlu müşterilere sahip olmuş oluyorsunuz.
Promostok.com ile internet adresi üzerinden ya da 0212 546 40 55 - 0538 788 88 67 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Promosyon Laptop Çantası

Promosyon Laptop Çantası

Laptop çanta iş, tatil günlük, hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hac
Ürün Fiyatı : 10 TL
Promosyon Sırt Çantası

Promosyon Sırt Çantası

Sırt çantası iş, tatil günlük, hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hac
Ürün Fiyatı : 13 TL

İlanlar

Promostok firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.